Etken Danışmanlık Whatsapp
Çevre Danışmanlığı

Çevre Danışmanlığı

Etken Çevre Danışmanlık Hizmetleri olarak, konularında deneyimli personelimiz ile öncelikli olarak firmanızın Çevre Mevzuatları kapsamındaki yeri belirlenmektedir. Çevre Mevzuatına göre yapılması gereken çalışmalar ve sağlanması gereken asgari çevresel önlemler konusunda belirli periyotlarda tesis ziyareti yaparak Çevre Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Çevre Danışmanlık hizmeti verilirken; gerek yasal zorunluluklar çerçevesinde, gerekse firmanızın çevresel hassasiyeti sonucu oluşan talepleriniz doğrultusunda yapılması gereken çalışmalarda önem sıralaması yapılarak zamana yaymadan tüm başvururlar yapılarak sonuçlandırılmaktadır. 


Çevre Danışmanlık hizmeti alım sürecinde tesis faaliyeti ile ilgili olarak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile yapılacak olan tüm iletişim ve koordinasyon tarafımızdan sağlanmaktadır. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına ve süreç ile bağlantılı olan diğer kurumlara yapılması gereken yazılı ve online başvuruların tamamı tesisinize atayacağımız çevre danışmanı tarafından yapılmaktadır. 

Etken Çevre Danışmanlık Hizmetleri,

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Çevre Danışmanlık hizmeti  sağlamak üzere yeterlilik belgesi ile yetkili kılınmıştır. Çevre Danışmanlık hizmetini başta İstanbul, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli  olmak üzere Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Firmanız adına yapılan tüm çalışmaların Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü/ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na ulaştırılması, takip edilmesi de yine sizin adınıza tarafımızdan yapılmaktadır.


Bu kapsamda Etken Çevre Danışmanlık İşletmenizin ihtiyaç duyduğu

Çevre İzin ve Lisans İşlemleri

Çevre Yönetim Sistemleri

ÇED Raporu ve Danışmanlığı

Atık Yönetim Planı ve Danışmanlığı

Sıfır Atık Danışmanlığı

Sürdürebilirlik Danışmanlığı

Sosyal Uygunluk Danışmanlığı

Yukarıda ismi geçen tüm hizmetleri yönelik, danışmanlık, evrak hazırlama, iş takibi, resmi daireler ile temaslar, takip, sonlandırma ve destek gibi tüm çalışmaları işletmeniz adına uzman ekibimiz ile yönetilir.

Çevre mevzuatına uygun olarak 15 yıllık tecrübemiz, referanslarımız, tecrübeli kadromuz ile nitelikli hizmet vermeye biz hazırız….Çevre Danışmanlığı ile Geleceği Şekillendirin!…….


Geleceği Şekillendirmek için Doğanın Rehberliği Altında Birlikte Çalışıyoruz.
Temiz Hava, Temiz Su ve Yeşil Topraklar Bizim Hakkımızdır.

KALİTE
MEMNUN MÜŞTERİ
TAMAMLANMIŞ PROJE
ÇEVRESEL SUNUM VE RAPORLAMA